Logovací obrazovka pro žáky

Finální verze her

Odkaz na logovací obrazovku pro žáky k testování finálními verzemi her naleznete zde.

 

Pilotní ověřování her

Veškeré výstupy systému Invenio jsou založeny na analýzách velkého množství dat. Testujeme nejen funkčnost systému jako takového, ale pomocí navazujících dílčích výzkumných studií ověřujeme vliv jednotlivých herních prvků na výkon dítěte, nejvhodnější rozmístění hrací plochy, zábavnost her, srozumitelnost instrukcí apod. Kromě toho je finální verzi her nutné tzv. standardizovat, tedy vytvořit normy pro různé věkové kategorie. Teprve normy umožňují výsledky dětí správně interpretovat. Pro všechny tyto výzkumné studie a standardizaci je nezbytná spolupráce s velkým počtem škol po celé České republice. Děkujeme tímto spolupracujícím školám za jejich pomoc, které si moc vážíme.   

Následující odkaz je určen pouze pro školy, které s námi spolupracují na vývoji jednotlivých her systému Invenio.

Odkaz na logovací obrazovku pro žáky k testování pracovních verzí her naleznete zde.

Výzkum - dotazník č. 1 (ŠAD-R)
Výzkum - dotazník č. 2 (Škála obtížnosti + engagement)

Systém Invenio
Lajkněte si Invenio

Invenio je moderní diagnostický systém primárně určený k vyhledávání mimořádně nadaných žáků v 1.-5. třídě ZŠ. Systém umožňuje stanovit profil schopností testovaných žáků zábavným způsobem - pomocí jednoduchých videoher. Lajkněte si Invenio na Facebooku.

Facebooková skupina

Chcete se poradit s odborníky či rodiči nadaných dětí z celé ČR? Podělit se s nimi o své zkušenosti či názory? Být v kontaktu se stále rostoucí komunitou, která se zajímá o téma nadání? Zapojte se do facebookové skupiny "Nadané děti", která je určena k diskusi a sdílení nových informací z oblasti nadání.

Sledujte náš Twitter

Sledujte také náš účet na Twitteru @NadaneDeti - aktuality, zajímavé články a videa, doporučení na knihy, kurzy a akce.